ANGIELSKI DLA ÓSMOKLASISTY (zielony) – oszczędzasz 59 zł!

Poziom A1–A2+

Prezentowany zestaw składa się z: tytułu FISZKI – Egzamin ósmoklasisty (wraz z materiałami do pobrania), pakietu czystych fiszek, pudełka do nauki i powtórek MEMOBOX® TEDDY oraz PRZYCZEPEK, czyli karteczek elektrostatycznych. Zestaw został skomponowany tak, aby umożliwić uczniom nie tylko poznanie wszystkich obowiązujących na egzaminie zagadnień, lecz także ich trwałe przyswojenie i przetestowanie posiadanej wiedzy. Słowem – jak najlepsze przygotowanie się do egzaminu z języka angielskiego.

Obejrzyj prezentację tytułu:

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

600 fiszek

Czyste fiszki

300 czystych fiszek

Memobox

pudełko MEMOBOX® TEDDY

Etui na fiszki

plastikowe poręczne etui na fiszki

karteczki elektrostatyczne

100 karteczek elektrostatycznych

Nagrania mp3

90 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Lista słówek

kontrolną listę słówek

Ćwiczenia

ćwiczenia ze znajomości środków językowych

Tabela

tabelę czasowników nieregularnych

Test online

test końcowy online

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
 • 188,00 zł
 • 129,00 zł

Fiszki – ucz się skutecznie słówek i zwrotów!

Tytuł „Egzamin ósmoklasisty” zawiera 500 fiszek z materiałem niezbędnym, aby zdać egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Nauka jest prosta – wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać jego treść. Obok prezentujemy przykładową fiszkę z działu „Słownictwo i gramatyka”. Więcej przykładowych słówek znajdziesz tutaj.

 • numer nagrania
 • dział
 • czytelne hasło
 • praktyczny przykład
 • notka gramatyczna

Fiszki z testami – utrwalaj wiedzę!

W pudełku znajduje się również 100 kolorowych fiszek, które zawierają testy do wybranych słówek, zwrotów i zagadnień gramatycznych. To – obok pudełka MEMOBOX® – doskonały sposób, żeby utrwalić wiedzę. Testy stanowią też miły „przerywnik” w nauce.

 • dział
 • zadanie testowe
 • poprawna odpowiedź

Czyste fiszki – zapisuj własne słówka!

W zestawie znajduje się pakiet 300 czystych fiszek, dzięki któremu uzupełnisz nasz wybór haseł o własne słówka i zwroty. Jak to zrobić?

 • na awersie fiszki zapisz pytanie (słówko w języku polskim)
 • na rewersie – odpowiedź (słówko w języku angielskim)

I to wszystko. Sama nauka polega na tym, że najpierw czyta się pytanie, następnie obraca fiszkę i sprawdza, czy zna się odpowiedź.

Kartoniki w kolorze miętowym wykonano z trwałego papieru o gramaturze 190 g, na którym obustronnie nadrukowano różowe kropki. Zadruk w kropki usprawnia nanoszenie informacji, doskonale nadaje się do tworzenia rysunków czy luźniejszych zapisków (jak w popularnych bullet journalach). Więcej informacji o tym, jak poprawnie tworzyć własne fiszki, można znaleźć w poradniku „Naucz się uczyć” lub w tym artykule.

MEMOBOX® – powtarzaj mądrze!

Zestaw zawiera plastikowe pudełko MEMOBOX®. To doskonała maszynka do nauki – selekcjonuje słówka, które sprawiają najwięcej trudności, i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dzięki temu oszczędzasz Twój czas – nie powtarzasz niepotrzebnie słówek, które już znasz. Jak to działa?

 • jeśli znasz odpowiedź (tłumaczenie słówka) – fiszka przechodzi do kolejnej przegródki
 • jeśli nie znasz odpowiedzi – fiszka wraca do pierwszej przegródki

Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Pudełko posiada zdejmowaną, zamykaną na zatrzaski pokrywę oraz antypoślizgowe naklejki. TEDDY wyposażony jest w cztery plastikowe regulowane przekładki i mieści około 700 kartoników. Do pudełka dołączono także dwie dodatkowe zapasowe przekładki.

Etui na fiszki – wykorzystuj każdą chwilę na naukę!

Dołączone do zestawu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie, np. w torebce czy w kieszeni. Dzięki temu wykorzystasz na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane, np. podczas dojazdów do szkoły.

Etui wykonano z plastiku, dzięki czemu jest trwałe i lekkie. Do etui można włożyć około 40 kartoników.

PRZYCZEPKI – wesprzyj swoją naukę!

Do zestawu dołączyliśmy PRZYCZEPKI – 100 karteczek elektrostatycznych. Doskonale sprawdzą się one jako wsparcie nauki języka angielskiego – zapisuj na nich słówka i zwroty, które sprawiają Ci kłopot i przyczepiaj je w widocznym miejscu, np. nad biurkiem, na lustrze czy na monitorze. PRZYCZEPKI idealnie sprawdzą się również w Twoim codziennym planowaniu – możesz zapisać na nich wiadomość dla siebie lub bliskich (przypominajkę) i przyczepić w miejscu, w którym chcesz.

PRZYCZEPKI są wykonane ze specjalnej folii i naładowane ładunkami elektrycznymi, dzięki czemu przylegają do większości gładkich i suchych powierzchni, takich jak np.: drewno, szkło, beton, tworzywa sztuczne, papier, metal itp. Karteczki przyczepiają się, a nie przyklejają. Korzystanie z nich jest banalnie proste: wystarczy przyłożyć je do wybranej (płaskiej i suchej) powierzchni i gotowe! PRZYCZEPKI można przesuwać w inne miejsce – nie uszkodzą się. Można ich używać wielokrotnie.

Dodatkowo w Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Lista słówek

Kontrolną listę słówek

Pełen wykaz słownictwa ze wszystkich 14 zakresów tematycznych obowiązujących na egzaminie (ponad 1300 słów) pozwala na sprawdzenie swojej wiedzy i uzupełnienie ewentualnych braków.

Ćwiczenia

Ćwiczenia ze znajomości środków językowych

Ćwiczenia ze znajomości środków językowych obejmują: układanie fragmentów zdań, tłumaczenie fragmentów zdań, parafrazy (po 20 zdań z każdego typu). Dzięki temu dodatkowi można poznać różne typy zadań egzaminacyjnych i oswoić się z ich formułą.

Tabela

Tabelę czasowników nieregularnych

Tabela z zestawieniem najważniejszych czasowników nieregularnych wraz z formą podstawową (infinitive), drugą formą (past tense) oraz trzecią formą (past participle). Taka podstawowa lista doskonale sprawdzi się do szybkiej powtórki przed egzaminem.

Test końcowy

Test końcowy

Test wyboru to podsumowanie pracy z fiszkami – weryfikuje zdobytą wiedzę i wskazuje zagadnienia, które wymagają jeszcze opanowania czy doszlifowania.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.