ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM – Podróże – krok 2

Poziom A2
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Prezentowany tytuł dedykowany jest wszystkim osobom, które miały już kontakt z językiem angielskim, ale wciąż są początkujące. Dzięki niemu można szybko i skutecznie opanować ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie niższym średnio zaawansowanym (pre-intermediate). Ten tytuł jest częścią serii „ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM” będącej idealną propozycją dla osób, które wielokrotnie (bezskutecznie) próbowały nauczyć się języka angielskiego.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki obrazkowe

250 przejrzystych fiszek obrazkowych

Ćwiczenia

50 fiszek z ćwiczeniami

Nagrania mp3

wyraźne nagrania mp3 native speakerów

Przekładki

skuteczny system nauki (przekładki)

Memolista

kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,99 zł
  • 24,99 zł

Przykładowe słówka

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: podróże, transport, geografia, pogoda, natura, ekologia. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

viewpalaceaisletentfrost
luggagedutybendspeedpetrol
pondferrydepartmineclose
belowinsidestepwidenhen
Swedenbordercavedukeweapon

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach. Nasze fiszki są przejrzyste i zawierają tylko informacje niezbędne do efektywnej nauki: wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

  • numer nagrania
  • zabawny rysunek
  • słówko z zapisem wymowy
  • informacje dodatkowe
  • przykład, rebus, rymowanka

Ćwiczenia

50 wciągających ćwiczeń (krzyżówki, testy wyboru, rozsypywanki literowe, uzupełnianie luk, łączenie w pary oraz wykreślanki) przeplatających się z fiszkami pozwala na systematyczne sprawdzanie się i gruntowne utrwalanie materiału. Odręczne wykonywanie ćwiczeń pomaga także w skutecznym zapamiętywaniu pisowni wyrazów.

Co poza fiszkami?

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Przekładki

System nauki – przekładki

Dołączone do produktu dwie specjalne przekładki zamieniają naukę we wciągający quiz. Taka metoda nie tylko zapewnia doskonałą zabawę, ale także gwarantuje gruntowne utrwalenie materiału.

Memolista

Kalendarz motywacyjny
z kontrolną listą słówek

Dołączony do produktu kalendarz motywacyjny pomaga wyrobić nawyk systematycznej nauki, a lista wszystkich haseł daje wgląd w materiał, który trzeba opanować, i umożliwia końcową powtórkę.