ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM – krok 3 - oszczędzasz 57 zł!

Poziom B1

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Dom, Podróże, Człowiek, Kariera i pozwala z łatwością opanować ponad 2000 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie średnio zaawansowanym (pre-intermediate). Polecamy go zarówno osobom kontynuującym naukę języka angielskiego, jak i tym, które wielokrotnie próbowały nauczyć się języka angielskiego, a chciałyby gruntownie i – w końcu – skutecznie powtórzyć podstawy słownictwa.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki obrazkowe

1000 przejrzystych fiszek obrazkowych

Ćwiczenia

200 ćwiczeń, krzyżówek i testów utrawalających wiedzę

Nagrania mp3

wyraźne nagrania mp3 native speakerów

Przekładki

4 x skuteczny system nauki (przekładki)

Memolista

4 x kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Inne poziomy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 156,00 zł
  • 99,00 zł

Przykładowe słówka

Angielski czarno na białym – Dom – krok 3

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: dom, czynności codzienne, zakupy, odżywianie, określanie czasu, życie w mieście, kultura. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

frequencyperiodimmediatedailyhousehold
cosyheatingcellarlockframe
tapstaindustersewknit

Angielski czarno na białym – Podróże – krok 3

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: podróże, transport, geografia, pogoda, natura, ekologia. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

intendcancelcruisecoachsight
wanderlocalhirewheeldamage
delayboardfaredistantharbour

Angielski czarno na białym – Człowiek – krok 3

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: wygląd, ubiór, zdrowie, rodzina, uczucia, charakter. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

inhumannervejawelderlybald
dietfeaturegowntrunksstripe
foldlooselacetastebeige

Angielski czarno na białym – Kariera – krok 3

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: edukacja, praca, finanse, opinie. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

campuspresencelecturereviseprogress
basicdegreetheorydiscoverinvent
textmailreplyloginhardware

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach. Nasze fiszki są przejrzyste i zawierają tylko informacje niezbędne do efektywnej nauki: wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Angielski czarno na białym – Człowiek – krok 3”.

  • numer nagrania
  • zabawny rysunek
  • słówko z zapisem wymowy
  • informacje dodatkowe
  • przykład, rebus, rymowanka

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Przekładki

System nauki – przekładki

Dołączone do każdego produktu dwie specjalne przekładki zamieniają naukę we wciągający quiz. Taka metoda nie tylko zapewnia doskonałą zabawę, ale także gwarantuje gruntowne utrwalenie materiału.

Memolista

Kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Dołączony do każdego produktu kalendarz motywacyjny pomaga wyrobić nawyk systematycznej nauki, a lista wszystkich haseł daje wgląd w materiał, który trzeba opanować, i umożliwia końcową powtórkę.

To nadal nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.