ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM – krok 2 - oszczędzasz 57 zł!

Poziom A2

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Dom, Podróże, Człowiek, Kariera i pozwala z łatwością opanować ponad 2000 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie niższym średnio zaawansowanym (pre-intermediate). Polecamy go zarówno osobom kontynuującym naukę języka angielskiego, jak i tym, które wielokrotnie próbowały nauczyć się języka angielskiego, a chciałyby gruntownie i – w końcu – skutecznie powtórzyć podstawy słownictwa.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki obrazkowe

1000 przejrzystych fiszek obrazkowych

Ćwiczenia

200 ćwiczeń, krzyżówek i testów utrawalających wiedzę

Nagrania mp3

wyraźne nagrania mp3 native speakerów

Przekładki

4 x skuteczny system nauki (przekładki)

Memolista

4 x kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Inne poziomy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 156,00 zł
  • 99,00 zł

Przykładowe słówka

Angielski czarno na białym – Dom – krok 2

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: dom, czynności codzienne, zakupy, odżywianie, określanie czasu, życie w mieście, kultura. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

recentlysackrollsuddenmove
tearmiddayhugebluntgate
violinadvicebindpoetryserve

Angielski czarno na białym – Podróże – krok 2

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: podróże, transport, geografia, pogoda, natura, ekologia. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

viewpalaceaisletentfrost
luggagedutybendspeedpetrol
pondferrydepartmineclose

Angielski czarno na białym – Człowiek – krok 2

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: wygląd, ubiór, zdrowie, rodzina, uczucia, charakter. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

behavebitestrictunwisenaive
ruderely ondeafpalegloomy
stoutcurlbonebootbreath

Angielski czarno na białym – Kariera – krok 2

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: edukacja, praca, finanse, opinie. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

unfitsolvespadeeffectsheet
staffmindcredittailorguard
abledesigntargetdirectduty

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach. Nasze fiszki są przejrzyste i zawierają tylko informacje niezbędne do efektywnej nauki: wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Angielski czarno na białym – Podróże – krok 2”.

  • numer nagrania
  • zabawny rysunek
  • słówko z zapisem wymowy
  • informacje dodatkowe
  • przykład, rebus, rymowanka

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Przekładki

System nauki – przekładki

Dołączone do każdego produktu dwie specjalne przekładki zamieniają naukę we wciągający quiz. Taka metoda nie tylko zapewnia doskonałą zabawę, ale także gwarantuje gruntowne utrwalenie materiału.

Memolista

Kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Dołączony do każdego produktu kalendarz motywacyjny pomaga wyrobić nawyk systematycznej nauki, a lista wszystkich haseł daje wgląd w materiał, który trzeba opanować, i umożliwia końcową powtórkę.

To nadal nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.