ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM – Dom – krok 1

Poziom A1

Prezentowany tytuł dedykowany jest wszystkim osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego. Dzięki niemu można szybko i skutecznie opanować ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie podstawowym (elementary). Ten tytuł jest częścią serii „ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM” będącej idealną propozycją dla osób, które wielokrotnie (bezskutecznie) próbowały nauczyć się języka angielskiego.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki obrazkowe

250 przejrzystych fiszek obrazkowych

Ćwiczenia

50 fiszek z ćwiczeniami

Nagrania mp3

wyraźne nagrania mp3 native speakerów

Przekładki

skuteczny system nauki (przekładki)

Memolista

kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 39,00 zł
  • 29,00 zł

Przykładowe słówka

Słownictwo zawarte w tym tytule podzieliliśmy na działy, np.: dom, czynności codzienne, zakupy, odżywianie, określanie czasu, życie w mieście, kultura. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych działów:

roomtableshelfcarpetdoll
usedleavelook fortoypair
walletnewspiecerecordplate
breakdirtymesstramsquare
quietbridgestreetbookcinema

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach. Nasze fiszki są przejrzyste i zawierają tylko informacje niezbędne do efektywnej nauki: wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

  • numer nagrania
  • zabawny rysunek
  • słówko z zapisem wymowy
  • informacje dodatkowe
  • przykład, rebus, rymowanka

Fiszki z ćwiczeniami

50 wciągających ćwiczeń (krzyżówki, testy wyboru, rozsypywanki literowe, uzupełnianie luk, łączenie w pary oraz wykreślanki) przeplatających się z fiszkami pozwala na systematyczne sprawdzanie się i gruntowne utrwalanie materiału. Odręczne wykonywanie ćwiczeń pomaga także w skutecznym zapamiętywaniu pisowni wyrazów.

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Przekładki

System nauki – przekładki

Dołączone do produktu dwie specjalne przekładki zamieniają naukę we wciągający quiz. Taka metoda nie tylko zapewnia doskonałą zabawę, ale także gwarantuje gruntowne utrwalenie materiału.

Memolista

Kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Dołączony do produktu kalendarz motywacyjny pomaga wyrobić nawyk systematycznej nauki, a lista wszystkich haseł daje wgląd w materiał, który trzeba opanować, i umożliwia końcową powtórkę.

To nadal nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.