TEDDY GREEN – plastikowy MEMOBOX®

Prezentowany produkt umożliwia naukę z fiszek metodą pięciu przegródek opracowaną przez Sebastiana Leitnera. Polecamy osobom, które korzystają z gotowych fiszek, jak i tym, którzy tworzą fiszki we własnym zakresie i kompletują niezbędne akcesoria.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Memobox

skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Saszetka na fiszki

plastikowe poręczne etui na fiszki

Inne kolory:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 45,00 zł
  • 39,00 zł

MEMOBOX® TEDDY

Pudełko wykonano z plastiku. Posiada ono zdejmowaną, zamykaną na zatrzaski pokrywę, która nie tylko zabezpiecza fiszki przed wysypaniem bądź zniszczeniem, lecz także pozwala zabrać je w podróż. Denko posiada antypoślizgowe naklejki, dzięki czemu pudełko stabilnie trzyma się podłoża. To udogodnienie pozwala również na przechowywanie kilku pudełek jedno na drugim. TEDDY wyposażony jest w cztery plastikowe regulowane przekładki i mieści około 700 kartoników w standardowym formacie (7 cm x 5 cm). Do zestawu dołączono także dwie dodatkowe zapasowe przekładki.

MEMOBOX® – jak to działa?

  • jeśli zna się odpowiedź (np. tłumaczenie słówka) – fiszka przechodzi do kolejnej przegródki
  • jeśli nie zna się odpowiedzi – fiszka wraca do pierwszej przegródki

Pudełko MEMOBOX®, zaprojektowane w oparciu o teorię Sebastiana Leitnera, zwiększa skuteczność nauki. Przede wszystkim selekcjonuje słówka, które sprawiają najwięcej trudności, i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dzięki temu oszczędza się czas – nie powtarza się niepotrzebnie słówek, które już się zna. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Sam MEMOBOX® to nie wszystko! Wraz z nim otrzymasz:

Saszetka na fiszki

Etui na fiszki

Dołączona do produktu plastikowa saszetka pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, kieszeni czy portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, kolejce czy na plaży.