CROCO – plastikowy MEMOBOX®

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Prezentowany produkt umożliwia naukę z fiszek metodą pięciu przegródek opracowaną przez Sebastiana Leitnera. Polecamy osobom, które korzystają z gotowych fiszek, jak i tym, którzy tworzą fiszki we własnym zakresie i kompletują niezbędne akcesoria.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Memobox

skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Czyste fiszki

100 czystych kartoników

Saszetka na fiszki

plastikową poręczną saszetkę na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 59,99 zł
  • 44,99 zł

MEMOBOX® CROCO

Pudełko wykonano z plastiku. Posiada ono chowaną pod spód, zamykaną na zatrzask pokrywę, która nie tylko zabezpiecza fiszki przed wysypaniem bądź zniszczeniem, lecz także pozwala zabrać je w podróż. CROCO wyposażony jest w pięć plastikowych regulowanych przekładek i mieści około 500 kartoników.

MEMOBOX® – jak to działa?

  • jeśli zna się odpowiedź (np. tłumaczenie słówka) – fiszka przechodzi do kolejnej przegródki
  • jeśli nie zna się odpowiedzi – fiszka wraca do pierwszej przegródki

Pudełko MEMOBOX®, zaprojektowane w oparciu o teorię Sebastiana Leitnera, zwiększa skuteczność nauki. Przede wszystkim selekcjonuje słówka, które sprawiają najwięcej trudności, i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dzięki temu oszczędza się czas – nie powtarza się niepotrzebnie słówek, które już się zna. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.

Co poza pudełkiem MEMOBOX®?

Czyste fiszki

Czyste kartoniki

Dołączone do pudełka czyste kartoniki (w linię) pozwalają na tworzenie własnych fiszek.

Saszetka na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do produktu plastikowa saszetka pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, kieszeni czy portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, kolejce czy na plaży.