PRZYCZEPKI – karteczki elektrostatyczne (duży format, turkusowe)

Prezentowany zestaw 100 turkusowych karteczek elektrostatycznych w formacie 10 cm x 7 cm pozwala na tworzenie nowoczesnych notatek, które – bez potrzeby korzystania z kleju – umieścisz na niemal każdej gładkiej powierzchni. Dzięki tej właściwości PRZYCZEPKI sprawdzą się doskonale zarówno w nauce języków (oznaczanie przedmiotów z najbliższego otoczenia ich obcojęzycznymi nazwami), jak i w biznesie (m.in. w planowaniu, burzach mózgów czy storytellingu). Z powodzeniem wykorzystasz je także w życiu codziennym, np. do tworzenia „przypominajek” i umieszczania ich w najbardziej odpowiednim miejscu. Potencjał PRZYCZEPEK jest elektryzujący!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

karteczki elektrostatyczne

100 karteczek elektrostatycznych w kolorze turkusowym

Inne kolory:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 23,00 zł
  • 19,00 zł

PRZYCZEPKI – o co chodzi?

PRZYCZEPKI wykorzystują zjawisko fizyczne, polegające na oddziaływaniu elektrostatycznym pomiędzy ciałami posiadającymi ładunek elektryczny. Karteczki są wykonane ze specjalnej folii i naładowane ładunkami elektrycznymi, dzięki czemu przylegają do większości gładkich i suchych powierzchni, takich jak np.: drewno, szkło, beton, tworzywa sztuczne, papier, metal itp.

Karteczki przyczepiają się, a nie przyklejają, stąd ich nazwa – PRZYCZEPKI. Korzystanie z nich jest banalnie proste: wystarczy przyłożyć je do wybranej (płaskiej i suchej) powierzchni i gotowe!

Warto wiedzieć!

PRZYCZEPKI przylegają do powierzchni obiema stronami. Obie strony służą do pisania, ale każda na inny sposób:

  • na turkusowej stronie można pisać długopisem, cienkopisem lub ołówkiem
  • biała strona jest suchościeralna – dokładnie tak jak tablica suchościeralna

PRZYCZEPKI można przesuwać w inne miejsce – nie uszkodzą się. Można ich używać wielokrotnie. Nawet gdy z czasem ładunek elektryczny straci swoją moc, w łatwy sposób ładuje się karteczkę ponownie – wystarczy potrzeć nią o włosy lub sweter.

PRZYCZEPKI są całkowicie bezpieczne dla podłoża – nie brudzą, nie pozostawiają kleju czy innych śladów.

Jak korzystać?

Tak jak chcesz! PRZYCZEPKI, dzięki swoim niezwykłym właściwościom i wielu kolorom, dają Ci praktycznie nieograniczone możliwości. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim jako wsparcie nauki języka obcego – zapisuj na nich nazwy przedmiotów ze swojego otoczenia i przyczepiaj do tych właśnie przedmiotów. Mózg łatwiej zapamięta słowo, jeśli będzie łączył je z adekwatnym do niego obrazem – innymi słowy, łatwiej zapamiętasz angielskie słówko „fridge”, jeśli będzie ono znajdowało się na lodówce, a nie w zeszycie!

PRZYCZEPKI są też powszechnie używane w biznesie – wspierają efektywne planowanie, zarządzanie, kreatywną pracę zespołową. Pomagają w przeprowadzaniu burzy mózgów, świetnie sprawdzają się w storytellingu czy w nowoczesnych metodach rozwoju jak Agile czy Scrum.

PRZYCZEPKI idealnie sprawdzą się również w Twoim codziennym planowaniu – możesz zapisać na nich wiadomość dla siebie lub bliskich (przypominajkę) i przyczepić w tym miejscu, w którym chcesz – na ścianie, drzwiach, lustrze, monitorze.