Opineo.pl
Nick: Kacper, dodano: 19 stycznia 2019 | 10:59
sklep internetowy: Fiszki.pl
Świetna, szybka obsługa i rewelacyjny produkt.
Przeczytaj opinię
Nick: Tomasz Krukowski, dodano: 19 stycznia 2019 | 10:59
sklep internetowy: Fiszki.pl
Zamówienie dotarło w świetnym stanie, szybko i sprawnie. Duży plus za bony rabatowe :) ...
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

Radosław Budnicki – Jak zadbać o finanse?

24,99 zł 19,99 zł
  zawartość: 38 przejrzystych kart + wersja elektroniczna (pdf)

Czego się nauczysz

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Radek Budnicki. Prowadzę podcasty PO LUDZKU O PIENIĄDZACH i LEPIEJ TERAZ. Zapraszam do pracy nad nadzwyczaj życiową kompetencją – dbaniem o finanse osobiste. Dlaczego z fiszkami? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam do wysłuchania moich podcastów.

Ale wróćmy do tematu – „Jak zadbać o finanse osobiste?”.
W naszej kulturze pieniądze wciąż są tematem tabu. Spójrz na ogłoszenia rekrutacyjne: gdzie jest informacja o pensji? „Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach ” – mówi znane powiedzenie. Tymczasem codziennie podejmujemy decyzje finansowe, od których zależy standard naszego życia – pożyczamy, oszczędzamy, inwestujemy. I rzadko kiedy ze zrozumieniem czytamy treść umów. Te fiszki powstały z potrzeby otwartej i zrozumiałej rozmowy o pieniądzach. W tytule znajdziesz między innymi:
 • podstawy – rodzaj finansowego ABC,
 • elementy psychologii – czyli co w Twojej głowie pomaga lub przeszkadza w bogaceniu się,
 • relacje – czyli jak inni ludzie wpływają na Twoje decyzje finansowe,
 • najefektywniejsze rozwiązania finansowe niezbędne w codziennym życiu,
 • listę ważnych spraw, które odkładamy na potem, chociaż nie warto.
Zapraszam do zadbania o finanse osobiste. Na pewno się opłaci…

Radosław Budnicki

38 przejrzystych dwustronnych kart

Na awersie każdej karty przedstawiam teorię dotyczącą dbania o finanse osobiste, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie. Możesz jednak do nich wracać za każdym razem, gdy będziesz planować roczny budżet lub podejmować kolejną decyzję finansową. Poniżej możesz obejrzeć przykładowe karty:
 • image1
 • image1
 • image1
 • image1
 • image1
 • image1

wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych fiszek o finansach osobistych, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

autor: Radosław Budnicki
ISBN 9788378433125
wydanie: I, 2018
Produkty polecane przez redakcję

Produkty polecane przez redakcję

„Rzucanie palenia jest łatwe. Robiłem to wiele razy” – powiedział kiedyś Mark Twain. Dlaczego mu się nie udało? Tego, jak wytrwać w swoich postanowieniach oraz osiągnąć założone cele, dowiesz się z FISZEK i AKADEMII ONLINE. Zrobisz to szybko – bez zbędnych słów, tylko dzięki naukowym, sprawdzonym teoriom oraz łatwym do wdrożenia technikom i ćwiczeniom. Odrobina Twojej chęci i – sukces gwarantowany.
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny podręcznik do statystyki. Ani zestaw dowodów na to, że statystyki kłamią. To praktyczny kurs zadawania demaskujących pytań tym, którzy statystykami manipulują. Naucz się krytycznie i mądrze patrzeć na dane. Minimum teorii, maksimum humorystycznych przykładów. Kompaktowe narzędzie do błyskawicznego zastosowania. Rozwiń się! Teraz!
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o zarządzaniu czasem. NIE nauczysz się wyskrobywać minut i rozciągać godzin. To sprawdzona metoda świadomego korzystania z czasu i ustawiania priorytetów. By stać się panem swojej uwagi i swojego czasu.

Brutalnie szczerze rozprawimy się z przeszkodami w asertywnym korzystaniu z czasu. Wszystko na 38 kartach – krok po kroku.
24,99 zł 19,99 zł

Zaufali nam: