Opineo.pl
Nick: Kacper, dodano: 19 stycznia 2019 | 10:59
sklep internetowy: Fiszki.pl
Świetna, szybka obsługa i rewelacyjny produkt.
Przeczytaj opinię
Nick: Tomasz Krukowski, dodano: 19 stycznia 2019 | 10:59
sklep internetowy: Fiszki.pl
Zamówienie dotarło w świetnym stanie, szybko i sprawnie. Duży plus za bony rabatowe :) ...
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

Piotr Bucki – Jak opowiadać dobre historie?

24,99 zł 19,99 zł
    zawartość: 38 przejrzystych kart + wersja elektroniczna (pdf)

Czego się nauczysz

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki. Jestem szkoleniowcem. Zapraszam do pracy nad kolejną życiową kompetencją – storytellingiem. Tak, znowu z fiszkami. Dlaczego? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Dlaczego tak sądzę? Jeśli przypomnisz sobie wszystkie przeczytane poradniki i odbyte szkolenia, może się okazać, że była to jednorazowa fascynacja jakimś tematem, a wiedza została na papierze lub na sali szkoleniowej…

Ale wróćmy do HISTORII.
Dawno, dawno temu… Brzmi znajomo? Jasne. Tak zaczynały się bajki, opowieści, historie. W ten sposób z pokolenia na pokolenie uczyliśmy się odróżniać dobro od zła, przekazywaliśmy sobie wiedzę.
Dziś historiom przywraca się należne im znaczenie. Badania naukowców (znajdziecie je w przypisach do tytułu) potwierdzają, że nie ma lepszego sposobu na przekazywanie wiedzy, wartości i… sprzedawanie!
Karty szkoleniowe do nauki storytellingu, które dla Ciebie przygotowałem, bazują na nauce, dobrych praktykach i starannie dobranych przykładach.

Wykorzystaj skuteczne narzędzia i zacznij opowiadać historie. Takie, których słuchają. Takie, które sprzedają…

Piotr Bucki

38 przejrzystych dwustronnych kart

Na awersie każdej karty przedstawiam teorię dotyczącą storytellingu, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie. Możesz jednak do nich wracać za każdym razem, gdy będziesz pracować nad nową historią. Poniżej prezentuję przykładowe karty:
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1

wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych fiszek o storytellingu, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

autor: Piotr Bucki
ISBN 9788378433095
wydanie: I, 2018
Produkty polecane przez redakcję

Produkty polecane przez redakcję

Słyszysz: „wystąpienie publiczne ”, czujesz stres i niepewność. Nie wiesz, jak się przygotować, i podejrzewasz, że znowu poniesiesz porażkę. Nieważne, czy przygotowujesz się do wystąpienia w pracy czy na konferencji, czy też przemawiasz na weselu – zawsze możesz zrobić to lepiej. Czyli osiągnąć swój cel bez stresu i zanudzania słuchaczy. FISZKI wraz z AKADEMIĄ ONLINE w ciągu 4 dni nie tylko nauczą Cię, co mówić, ale przede wszystkim – jak to robić, żeby odnieść sukces.
24,99 zł 19,99 zł
Tylko dobra prezentacja przekaże to, co chcesz przekazać, i wywoła reakcję, którą chcesz wywołać. Nieważne, czy chcesz sprzedać produkt, ideę czy wiedzę. FISZKI i towarzysząca im AKADEMIA ONLINE pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą 4 dni, aby nauczyć się podstaw projektowania prezentacji, które faktycznie prezentują. Zacznij teraz i rozwiń swoje kompetencje!
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o stylu, kropkach i przecinkach, po przeczytaniu którego wiesz, że nic nie wiesz. To zestaw narzędzi, reguł i sprawdzonych technik, które sprawią, że będziesz pisać tak, by ludzie czytali. Obojętnie, czy chodzi o e-maile, artykuły, czy treści marketingowe.

Konkretne i proste zalecenia zebrane na 38 kartach.
24,99 zł 19,99 zł

Zaufali nam: