Opineo.pl
Nick: FatPaffi, dodano: 18 stycznia 2019 | 16:54
sklep internetowy: Fiszki.pl
Szybko, sprawnie i bez problemu.
Przeczytaj opinię
Nick: Patrycja, dodano: 18 stycznia 2019 | 11:36
sklep internetowy: Fiszki.pl
Wszystko w jak najlepszym porządku!
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

Rafał Żak – Jak dobrze popełniać błędy?

24,99 zł 19,99 zł
    zawartość: 38 przejrzystych kart + wersja elektroniczna (pdf)

Czego się nauczysz

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Rafał Żak. Jestem trenerem. Zapraszam do łatwego i przyjemnego zdobycia nowej kompetencji – uczenia się na błędach. Po raz kolejny z fiszkami. Dlaczego? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Dlaczego tak sądzę? Zmieniamy się jako społeczeństwo. Mamy coraz mniej czasu. Coraz mniej czytamy. Jeśli już, to wybieramy krótkie formy lub materiały wideo. Jeśli przypomnisz sobie wszystkie przeczytane poradniki i odbyte szkolenia, może się okazać, że była to jednorazowa fascynacja jakimś tematem, a wiedza została na papierze lub na sali szkoleniowej…
Przekonasz się, że z fiszkami jest inaczej…

Ale wróćmy do błędów.
Błąd, porażka, blamaż, niepowodzenie, pomyłka, niedopatrzenie, wpadka, wtopa, fiasko, katastrofa, klęska, klapa, przegrana, zawód, obciach, krach, niewypał, upadek, niefart, tarapaty, plama czy wreszcie fuck-up.
O błędach potrafimy mówić na wiele sposobów. Na wiele sposobów umiemy o nich myśleć i w różny sposób je przeżywać. Czy potrafimy się na nich uczyć? Jak wykorzystać do tego karty szkoleniowe?
Każda karta to wybrany przeze mnie element opisujący radzenie sobie z błędami i porażkami. Kiedy piszę „radzenie sobie ”, mam na myśli zarówno sposoby postrzegania niepowodzeń, jak i metody zabezpieczenia się przed nimi, przeżywania ich, wyciągania z nich wniosków i uczenia się za ich pomocą.
Na fiszkach znajdziesz gotowe narzędzia, teorie, wyniki badań, metody, inspiracje i anegdoty. Niektóre rozdziały będą instrukcjami działania, inne będą miały formę przypowieści.
Najczęściej poruszałem się po obszarze psychologii i nauki o zarządzaniu, choć zapuszczałem się też na tereny medycyny, lotnictwa czy optymalizacji procesów produkcji.
Drogi Czytelniku! To nie tylko karty służące uczeniu się, to karty służące wprowadzaniu zmian w życie. Przed Tobą szansa na bezbłędny trening popełniania błędów. Zapraszam gorąco.

Rafał Żak

38 przejrzystych dwustronnych kart

Każda karta zawiera narzędzia gotowe do zastosowania bądź ciekawe opowieści, inspiracje czy przykłady z różnych dziedzin życia. Wiele fiszek kończy się jasnymi zaleceniami dotyczącymi wdrożenia płynącej z nich wiedzy w życie. Dlaczego tak? Ponieważ…
…żadna z fiszek nie zadziała, jeżeli nie podejmiesz próby wdrożenia teorii w życie!
Za każdym razem kiedy popełnisz błąd – wróć do fiszek.
Poniżej prezentuję przykładowe karty:
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1

wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych fiszek o popełnianiu błędów, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

autor: Rafał Żak
ISBN 9788378433101
wydanie: I, 2018
Produkty polecane przez redakcję

Produkty polecane przez redakcję

„Rzucanie palenia jest łatwe. Robiłem to wiele razy” – powiedział kiedyś Mark Twain. Dlaczego mu się nie udało? Tego, jak wytrwać w swoich postanowieniach oraz osiągnąć założone cele, dowiesz się z FISZEK i AKADEMII ONLINE. Zrobisz to szybko – bez zbędnych słów, tylko dzięki naukowym, sprawdzonym teoriom oraz łatwym do wdrożenia technikom i ćwiczeniom. Odrobina Twojej chęci i – sukces gwarantowany.
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o manipulacjach, który przeczytasz i szybko o nim zapomnisz. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać 34 manipulacje, którym najczęściej ulegasz.

Dowiesz się też, jak się skutecznie przed nimi bronić. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowszą naukę. Wszystko przejrzyście i kompaktowo na 38 kartach.
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o szczęśliwym życiu, obiecujący raj na ziemi. To skuteczne narzędzie edukacyjne, dzięki któremu dowiesz się, że szczęście to nie przypadek, i nauczysz się, jak je kształtować.

Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowsze badania naukowe. Wszystko na 38 kartach – przejrzyście i kompaktowo.
24,99 zł 19,99 zł

Zaufali nam: