Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Masz szansę – szukamy

Pracownika Biura Obsługi Klienta sklepu internetowego

Obowiązki związane z obsługą klientów indywidualnych i branżowych

Obsługa klientów indywidualnych:

  • Obsługa zamówień z platform internetowych;
  • Obsługa zapytań, reklamacji i zwrotów;
  • Monitorowanie i obsługa opinii o sklepie i jego produktach;
  • Gromadzenie oraz raportowanie uwag i sugestii klientów;
  • Obsługa klientów dokonujących zakupu w siedzibie wydawnictwa;
  • Dbanie o bezpieczeństwo danych.

Obsługa klientów branżowych:

  • Obsługa zamówień;
  • Wystawianie faktur w oparciu o raporty sprzedaży;
  • Przygotowywanie podsumowań sprzedaży;
  • Zgłaszanie nowości wydawniczych.

Obsługa platform internetowych:

  • Inicjowanie poprawek i usprawnień;
  • Pomoc w przygotowaniu prezentacji produktów.

Obowiązki związane z sekretariatem

  • Profesjonalne reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek;
  • Obsługa centrali, koordynowanie korespondencji tradycyjnej i elektronicznej, przyjmowanie gości wydawnictwa;
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały biurowe i artykuły spożywcze;
  • Dopilnowanie utrzymania porządku.

Obowiązki finansowo-księgowe

  • Księgowanie przelewów klientów indywidualnych i branżowych;
  • Udział w procesie księgowego zamykania miesiąca (przygotowanie zestawień dla biura księgowego do wystawiania faktur, nadzór nad kompletnością spływu dokumentów);
  • Współpraca z biurem rachunkowym (przekazanie dokumentów, udzielanie wyjaśnień).

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • dokładność, rzetelność, punktualność;
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (pn.–pt., 8.00–16.00), w naszym biurze w Gdańsku-Wrzeszczu;
  • otwartość, komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • poprawna polszczyzna;
  • umiejętność operowania dużą ilością danych;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz programu pocztowego, edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • minimum średnie wykształcenie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę opartą na szacunku, zaufaniu i partnerstwie wśród życzliwych ludzi;
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (na rynku od 2003 roku);
  • dobre materialne warunki pracy, w tym satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Jeśli uważasz, że to idealna praca dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo Cztery Głowy Kuchta, Perczyński Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku (80-255) przy ul. Topolowej 2/2. Celem przetwarzania Twoich danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych osobowych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy. Administrator będzie przekazywał Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną: iod@fiszki.pl. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodnie z artykułem 221 ustawy z 26 czerwca 1974 – Kodeks pracy, jesteś zobowiązany podać swoje konkretne dane osobowe, takie jak data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, historia zatrudnienia, w celu wzięcia udziału w naszych procesach rekrutacyjnych, a ich niepodanie uniemożliwi ich prawidłowe przeprowadzenie. Nie masz obowiązku przekazywania dodatkowych danych osobowych. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Jeżeli jednak wyślesz będzie to oznaczało, że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie tych danych. Twoje CV usuniemy w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, jeżeli nie wyrazisz zgody na jego przetwarzanie w przyszłych rekrutacjach. Jeżeli chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach, zamieść w CV treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO), prowadzonych przez Wydawnictwo Cztery Głowy sp.j. Kuchta, Perczyński na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji.

Wygląda na to, że nie mamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie albo filtry, albo poszperaj w kategoriach obok.

Szukanie - nie znaleziono