NIEMIECKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH EKO – oszczędzasz 65 zł!

Poziom pre-A1, A1, A2
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Starter, Słownictwo 1, Słownictwo 2 oraz Czasowniki dla początkujących. Dobrano je tak, aby umożliwić opanowanie zagadnień leksykalno-gramatycznych niezbędnych do poprawnej komunikacji na poziomie podstawowym (A1, A2). Zestaw przygotowano z myślą o osobach chcących rozpocząć kompleksową naukę języka niemieckiego od podstaw.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

2680 przejrzystych fiszek

Nagrania mp3

10 godzin wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Aplikacja

4 x nowoczesną aplikację do nauki online

Test online

testy kontrolne online

Inne formaty: wersja PREMIUM (119,99 zł)
Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 165,94 zł
  • 99,99 zł

Przykładowe słówka

Starter

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 14 lekcjach, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Te ostatnie ujęte są w formie krótkich i przystępnych komentarzy, pozwalających zrozumieć podstawy gramatyki. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych lekcji:

Tschüss!Österreichverstehenzwölfder Schlüssel
kleinder Arztverheiratetessengern
Entschuldigung!der Donnerstagdie Wohnunggelbdie Arbeit

Słownictwo 1 i Słownictwo 2

Słownictwo zawarte w powyższych tytułach usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z róznych tytułów i kategorii tematycznych:

Słownictwo 1
artignettstrengUhrStunde
geradeKopfhörenHautHaus
FlurbequemlautklopfenKlingel
Słownictwo 2
bravböseHumorAnfangdauern
seitKnieNagelatmenKeller
TreppeLichtStilleGeräuschpfeifen

Czasowniki dla początkujących

Hasła zawarte w Czasownikach dla początkujących reprezentują następujące kategorie gramatyczno-leksykalne: czas teraźniejszy, formy podstawowe czasowników, rekcja czasownika, zwroty.

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które prezentują wszystko to, co niezbędne dla skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Słownictwo 1”.

  • numer nagrania
  • symbol kategorii
  • wyraźne hasła
  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie (do wybranych słów)
  • praktyczne przykłady

Jak korzystać z FISZEK?

Oryginalne FISZKI®, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, gwarantują sukces i 100% satysfakcji.

Co poza fiszkami?

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Aplikacja

Program do nauki online

Nowoczesny program pozwala uczyć się słówek i zwrotów z wykorzystaniem inteligentnego systemu powtórek umożliwiającego obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Dodatkowo oferuje możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Test online

Test online

Test wyboru dostępny online umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności, a jednocześnie motywuje do dalszej nauki.