ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH EKO – oszczędzasz 65 zł!

Poziom pre-A1, A1, A2
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Starter, Słownictwo 1, Słownictwo 2 oraz Czasowniki dla początkujących. Dobrano je tak, aby umożliwić opanowanie zagadnień leksykalno-gramatycznych niezbędnych do poprawnej komunikacji na poziomie podstawowym (A1, A2). Zestaw przygotowano z myślą o osobach chcących rozpocząć kompleksową naukę języka angielskiego od podstaw.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

2680 przejrzystych fiszek

Nagrania mp3

9 godzin wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Aplikacja

4 x nowoczesną aplikację do nauki online

Test online

testy kontrolne online

Inne formaty: wersja PREMIUM (119,99 zł)
Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 165,94 zł
  • 99,99 zł

Przykładowe słówka

Starter

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 13 lekcjach, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Te ostatnie ujęte są w formie krótkich i przystępnych komentarzy, pozwalających zrozumieć podstawy gramatyki. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych lekcji:

a nameSpainmarrieda waitressa daughter
juicea stampsmallto understandto read
autumnWednesdayyellowusuallyninety

Słownictwo 1 i Słownictwo 2

Słownictwo zawarte w powyższych tytułach usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z róznych tytułów i kategorii tematycznych:

Słownictwo 1
angrylaughticketdriveknife
cleanimpatientquartertoekey
silencedestroyexpensivefirmbrush
Słownictwo 2
cloudyheatelectionvotemajority
staffholidayretiredtheftburglar
justicedrunkstrikeprotestglue

Czasowniki dla początkujących

Hasła zawarte w Czasownikach dla początkujących reprezentują następujące kategorie gramatyczno-leksykalne: czasowniki nieregularne, czasowniki frazowe, kolokacje.

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które prezentują wszystko to, co niezbędne dla skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Słownictwo 1”.

  • numer nagrania
  • symbol kategorii
  • hasła z transkrypcją fonetyczną
  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie (do wybranych słów)
  • praktyczne przykłady

Jak korzystać z FISZEK?

Oryginalne FISZKI®, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, gwarantują sukces i 100% satysfakcji.

Co poza fiszkami?

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Aplikacja

Program do nauki online

Nowoczesny program pozwala uczyć się słówek i zwrotów z wykorzystaniem inteligentnego systemu powtórek umożliwiającego obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Dodatkowo oferuje możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Test online

Test online

Test wyboru dostępny online umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności, a jednocześnie motywuje do dalszej nauki.