Opineo.pl
Nick: kripola, dodano: 16 marca 2018 | 13:12
sklep internetowy: Fiszki.pl
Profesjonalna obsługa, polecam zakup.
Przeczytaj opinię
Nick: Domi, dodano: 16 marca 2018 | 08:57
sklep internetowy: Fiszki.pl
Szuka wysyłka, dobry kontakt ze sklepem polecam
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

KSIĄŻKI PO ANGIELSKU

Czytanie książek w oryginale to prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym! Z jednej strony miło spędzasz czas, śledząc losy ulubionych bohaterów, z drugiej – zupełnie przy okazji – poznajesz nowe angielskie słowa i utrwalasz te, które już znasz – często w zupełnie nowym kontekście. Co najważniejsze – czytasz prawdziwe słowa autora, a nie interpretację tłumacza. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bestsellery ostatnich lat, jak i klasyczne pozycje literatury angielskiej czy ułatwiające naukę adaptacje książek z płytami CD (tzw. readers).

1 2 3
Dopóki żył król Robert, Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa. Po jego śmierci wdowa zdradziła królewskie ideały, bracia wszczęli wojnę, a Sansa została narzeczoną mordercy swojego ojca. W każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami. Pewnego dnia z Cytadeli przylatuje biały kruk, przynosząc zapowiedź końca lata, jakie pamiętali żyjący ludzie. Wszyscy zdają sobie sprawę, że najgroźniejszym, wspólnym wrogiem może okazać się nadciągająca zima…
36,99 zł
Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem na Wschodzie, siejąc strach i śmierć wśród wrogów. Mimo przeciwności wielu z nich postanowiło ją odnaleźć… Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, za których się ich uważa. Jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu…
36,99 zł
Po śmierci króla Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi Północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie jak nasiona rzucone na jałową ziemię. Jednakże, jak po każdym wielkim konflikcie, wkrótce zaczynają się zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem. W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów…
36,99 zł
Rozpoczęła się wojna o Żelazny Tron. Od Południa, gdzie w upale rodzą się spiski i budują intrygi, przez rozległe i dzikie tereny wschodnie, aż do mroźnej Północy, gdzie mur z lodu, wysoki na 800 stóp, chroni królestwo przed ciemnymi mocami, które czają się za nim, królowie i królowe, książęta, rycerze, zdrajcy, kłamcy i szlachetni ludzie – wszyscy wplątani są w Grę o Tron.
36,99 zł
Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na Północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych, dzikich ludzi władających magią nawiedzanego pustkowia. A za morzem ostatnia z Targaryenów wychowuje smoki, które wykluły się na pogrzebowym stosie jej męża, gotowa pomścić śmierć ojca, ostatniego ze smoczych królów zasiadających na Żelaznym Tronie.
36,99 zł
W książce Czytelnik znajdzie zarówno Przygody Alicji w Krainie Czarów, jak i kontynuację tej opowieści – Po drugiej stronie lustra, obie z oryginalnymi ilustracjami Johna Tenniela. Nigdy nie napisano wspanialszej książki dla dzieci. Prosty język, baśniowa atmosfera i fantastyczni bohaterowie od lat niezmiennie podbijają serca małych czytelników.
13,99 zł
Rodzeństwo Cuthbertów decyduje się przyjąć na wychowanie chłopca z sierocińca, który mógłby pomóc im w codziennych obowiązkach na Zielonym Wzgórzu, i z ogromnym zdumieniem reaguje na przysłaną omyłkowo przez dyrektorkę sierocińca rudowłosą dziewczynkę. Ania, niepokorna i nieuleczalnie romantyczna, jest przyczyną nieustających kłopotów nie tylko starszych państwa, ale całej społeczności Avonlea. Jednak poczucie humoru dziewczynki, jej dobre serce i szczere chęci nigdy nie pozwalają długo się gniewać…
13,99 zł
W osiemdziesiąt dni dookoła świata to zapis niesamowitej podróży przedsięwziętej w wyniku pewnego zakładu przez bogatego, lecz dość tajemniczego Filiasza Fogga. Fogg podejmuje się objechać glob w 80 dni, co w jego czasach – pod koniec XIX wieku – było praktycznie nie do pomyślenia. Opanowanie Brytyjczyka i jego obsesja trzymania się planu w zestawieniu z żywiołowością i wszechstronnością jego służącego, Passepartout, nieustannie wpadającego w tarapaty, sprawiają, że ten wyścig z czasem pochłania Czytelnika bez reszty.
13,99 zł
Trzecia część słynnej sagi o wiedźminie Geralcie.
53,99 zł
Powieść fantasy będąca kontynuacją wcześniejszych opowiadań ("Ostatnie życzenie"), a jednocześnie pierwszą z pięciu części bestsellerowej sagi o wiedźminie.
53,99 zł
Bridget Jones boryka się z wyzwaniami samotnego macierzyństwa, jednocześnie tweetując, pisząc SMS-y i ponownie odkrywając swą kobiecość w obliczu tego, co niektórzy dość nieuprzejmie i staroświecko nazywają "średnim wiekiem". Długo oczekiwany powrót ukochanej przez rzesze czytelników bohaterki – Bridget Jones: Szalejąc za facetem – to powieść bardzo aktualna, wzruszająca, dowcipna i mądra, a zarazem – przezabawna.
33,99 zł
Wielkie nadzieje to powieść przedstawiająca losy narratora, Filipa Pirripa zwanego Pipem, od czasów wczesnego dzieciństwa wypełnionego prozaicznymi marzeniami aż do dorosłości, gdy w pełni kształtuje się jego charakter. Zagadki z przeszłości napotykane przez Pipa i los gotujący mu niesamowite przygody kierują bohatera w stronę dojrzałości i najważniejszego odkrycia – prawdy o samym sobie.
13,99 zł
'Już po chwili poczułem, że coś żywego porusza się po mojej nodze i przesuwa się po moim ciele w kierunku twarzy. A kiedy spojrzałem w dół, zobaczyłem maleńkiego człowieczka – miał tylko piętnaście centymetrów wzrostu… Byłem tak zaskoczony, że aż krzyknąłem'.
Ale to dopiero pierwsza z wielu niespodzianek, które spotykają Guliwera podczas podróży – odwiedza ziemię olbrzymów i latającą wyspę, spotyka duchy z przeszłości i mówiące konie…

*adaptacja książki (wersja skrócona, uproszczona)
19,99 zł
Robert Langdon budzi się zdezorientowany we włoskim szpitalu, zupełnie nie pamiętając, co działo się z nim w ciągu ostatnich 36 godzin, ani skąd pochodzi makabryczny przedmiot, który odkrywa w swoich rzeczach. Tropiony przez bezwzględnego zabójcę Langdon, wraz z zaradną panią doktor, Sienną Brooks, zmuszeni zostają do ucieczki. Muszą rozwikłać serię zagadek, które mogą, choć wcale niekoniecznie, pomóc ocalić świat przed straszliwym zagrożeniem.
31,99 zł
Duma i uprzedzenie, rozpoczynająca się jednym z najbardziej znanych zdań w angielskiej literaturze, jest ironiczną powieścią obyczajową. Przedstawiona w niej pani Bennet, kobieta gadatliwa i niegrzesząca rozumem, ma tylko jeden cel w życiu, a jest nim korzystne wydanie za mąż każdej ze swoich pięciu córek. Te usiłowania są nieustannie wykpiwane przez jej cynicznego i leniwego małżonka.
13,99 zł
1 2 3

Zaufali nam: