Opineo.pl
Nick: FatPaffi, dodano: 18 stycznia 2019 | 16:54
sklep internetowy: Fiszki.pl
Szybko, sprawnie i bez problemu.
Przeczytaj opinię
Nick: Patrycja, dodano: 18 stycznia 2019 | 11:36
sklep internetowy: Fiszki.pl
Wszystko w jak najlepszym porządku!
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

KLEJKI – angielski

14,99 zł 12,99 zł
    zawartość: 96 naklejek, poradnik
  • Opis
  • Więcej
  • O serii
  • Zobacz także

O tytule

KLEJKI to 96 naklejek, które pomogą szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich angielskich nazw - zupełnie przy okazji...
Dołączony poradnik metodyczny zawiera liczne wskazówki, jak skutecznie się uczyć oraz ćwiczenia pomagające samodzielnie sprawdzić postępy w nauce z KLEJEK.

redakcja: Patrycja Wojsyk
ISBN 9788361108917
wydanie: I, 2011


Naklejki

Naklejki mają wymiary 70 mm × 24 mm, są zatem na tyle duże, aby umieszczone na nich słowa można było z łatwością odczytać. Jeżeli dany przedmiot jest zbyt mały lub nieporęczny, aby bezpośrednio nakleić na niego naklejkę, można zrobić to w jego sąsiedztwie - np. naklejkę ze słowem "długopis" umieścić w odpowiedniej przegródce piórnika lub na kubeczku z długopisami, a naklejkę ze słówkiem "chleb" - na pojemniku z chlebem.

Każda naklejka zawiera nazwę przedmiotu w języku angielskim oraz jej wymowę, a także nazwę przedmiotu w języku polskim.


angielska nazwa
przedmiotu
polska nazwa
przedmiotu
wymowa
angielskiej nazwy


Lista słówek

Na naklejkach znajdują się nazwy podstawowych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, a także głównych obiektów i najczęściej używanych przedmiotów, które zazwyczaj w tych pomieszczeniach można znaleźć.


Poradnik metodyczny

16-stronicowa broszura zawiera cenne wskazówki dotyczące skutecznej nauki języków obcych. Zamieszczono w niej także specjalne ćwiczenie, sprawdzające postępy w nauce słówek zawartych na naklejkach.

Produkty polecane przez redakcję

Produkty polecane przez redakcję

  • 560 słów i zwrotów (poziom podstawowy pre-A1)
  • 65 minut nagrań
  • program PC
+ MEMOBOX
+ etui
29,99 zł 24,99 zł

KLEJKI®

Każda teczka zawiera 96 łatwo usuwalnych naklejek, które dzięki zastosowaniu specjalnego kleju łatwo nakleić na odpowiednie przedmioty i równie łatwo z nich odkleić.


Zalety kursu

Naklejki - proste i przyjazne w użyciu
Wystarczy umieścić naklejki na odpowiednich przedmiotach w salonie, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym, łazience i przedpokoju. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju KLEJKI® są łatwo usuwalne i nie pozostawiają śladów.

Nauka - nauczysz się angielskiego... przy okazji!
Przebywając w domu, będzie można często napotykać wzrokiem oznaczone KLEJKAMI przedmioty. Dzięki powtarzającym się "spotkaniom" angielskie nazwy zostaną opanowane mimochodem, bez żadnego wysiłku!

Motywacja - jak nie zapomnieć o nauce
Rozmieszczone w domu naklejki nie pozwolą zapomnieć o podjętym postanowieniu nauki. Będą motywować do dalszego poznawania języka obcego, ilekroć się na nie spojrzy!

Sprawdzanie wiedzy - samodzielna ocena postępów
Dzięki ćwiczeniom zawartym w poradniku metodycznym można sprawdzić, które słówka zostały już opanowane, a które należy jeszcze powtórzyć - i wtedy skoncentrować się tylko na tych ostatnich!

Zaufali nam: